Inwestowanie spoza Wielkiej Brytanii

Jako inwestor musisz upewnić się, że każda inwestycja przeprowadzona za pośrednictwem naszego serwisu jest zgodna z prawem obowiązującym w Twoim kraju.

Nasza firma prowadzi wszelką korespondencję w języku angielskim, jak również akceptuje i wypłaca należności wyłącznie w funtach szterlingach (GBP). Płatności przychodzące z innego kraju niż Wielka Brytania i/lub w innych walutach mogą zostać objęte opłatą bankową.

Property Partner nie oferuje usług w ramach doradztwa podatkowego lub inwestycyjnego, a wszelkie podane przez nas informacje służą wyłącznie do pomocy w podjęciu własnej decyzji. W razie potrzeby polecamy naszym klientom znaleźć stosowną poradę podatkową lub inwestycyjną na własną rękę.

Celem ukończenia rejestracji i uzyskania pełnej możliwości inwestowania konieczne będzie przejście weryfikacji tożsamości, która wymagana jest przez Financial Conduct Authority – brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego.

W ramach weryfikacji wymagamy kopii lub skanu dwóch dokumentów, po jednym z każdej z list A i B:

A. Dokument identyfikacyjny ze zdjęciem:
1. Ważny paszport.
2. Inny dokument ze zdjęciem, np. dowód tożsamości.

B. Potwierdzenie adresu – kopia jednego z poniższych dokumentów wysłanych w przeciągu trzech ostatnich miesięcy (musi zawierać dane takie jak imię, nazwisko i adres):
1. Rachunek za użytkowanie mediów.
2. Dokument podatkowy wystawiony przez władze lokalne lub krajowe.
3. Wyciąg bankowy.

Jeśli chcesz porozmawiać o na temat konta, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta
+44(0)203 696 5600
support@propertypartner.co